دوشنبه، خرداد ۲۲، ۱۳۹۱

قدردانی خانواده رونقی ملکی از حامیان «بابک خرم‌دین»

قدردانی خانواده رونقی ملکی از حامیان «بابک خرم‌دین»
منبع: خودنويس

 

حسین رونقی ملکی که بسیاری او را با نام آنلاین «بابک خرم‌دین» می‌شناسند، با پذیرش خواسته‌هایش از سوی دستگاه قضایی و سپاه، امروز اعتصاب غذای خود را شکست. خانواده رونقی نیز در پیامی که از طریق یکی از نزدیکان حسین برای خودنویس فرستاده شده، از همه کسانی که «و با تمام توان خود در رساندن صدای حسین به گوش همه جهانیان اهتمام ورزیدند» قدردانی کرده‌اند.

یک عضو خانواده رونقی ملکی در تماس با خودنویس گفت: «حسین اعتصابش را امروز ظهر (۲۲ خرداد)شکست و قول داده‌اند تا چند روز عمل جراحی بکنند.»

اعضای خانواده رونقی امیدوارند بعد از عمل نیز امکان استراحت حسین در خارج از محیط زندان فراهم شود تا ناراحتی‌های بعد از عمل در دفعات پیشین تکرار نشود.

این منبع همچنین پیام خانواده رونقی ملکی را در اختیار خودنویس قرار داد. متن این پیام به شرح زیر است:

خانواده رونقی کمال تشکر و مراتب قدردانی خود را از همه فعالان حقوق بشر و همه سازمان‌ها و رسانه‌ها و  نیز همه عزیزانی که در این روزهای سخت همراه و حامی حسین بوده و با تمام توان خود در رساندن صدای حسین به گوش همه جهانیان اهتمام ورزیدند ابراز داشته و از  تک تک عزیزانی  که با ما یکدل شدند و نگذاشتند حسین تنها بماند و حمایتشان مایه استقامت و اصرار وی در رسیدن به خواسته هایش شد، سپاسگزاریم.

ما نیز چون قطره‌ای از دریای بیکران ملت از وجود چنین فرزندانی(فعالان حقوق بشر) که باعث افتخار ایران و ایرانی هستند به خود می بالیم.

 با سپاس

 خانواده حسین رونقیiran#

بايگانی وبلاگ