یکشنبه، خرداد ۱۹، ۱۳۹۲

کلمه- جبهه پایداری: کاندیداهای اصولگرا به نفع سعید جلیلی کنار بروند

جبهه پایداری: کاندیداهای اصولگرا به نفع سعید جلیلی کنار بروند
یکشنبه, ۱۹ خرداد, ۱۳۹۲
http://www.kaleme.com/1392/03/19/klm-146823


چکیده :قرار بود از میان قالیباف، حداد عادل و ولایتی تنها یک نفر در انتخابات ریاست جمهوری باقی بماند، اما تاکنون هیچیک حاضر به کناره گیری نشده اند. از همان ابتدای ورود سعید جلیلی به عرصه انتخابات، حداد عادل از وی دعوت کرده بود که به اتئلاف بپیوندد، ائتلافی که مصباح یزدی آن را از همان ابتدا محکوم به شکست خوانده بود....


کلمه- گروه خبر: در حالی که برخی از اصولگرایان به تایید صلاحیت سعید جلیلی اعتراض دارند، جبهه پایداری از حامیان اصلی احمدی نژاد در دو دوره قبل خواسته است که کاندیدای اصولگرایان به نفع جلیلی کنار بروند.

امروز یکی از نمایندگان مجلس از احتمال کناره گیری حداد عادل به نفع سعید جلیلی خبر داد، این در حالی است که جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین بر روی علی اکبر ولایتی به توافق رسیده اند.

قرار بود از میان قالیباف، حداد عادل و ولایتی تنها یک نفر در انتخابات ریاست جمهوری باقی بماند، اما تاکنون هیچیک حاضر به کناره گیری نشده اند.

از همان ابتدای ورود سعید جلیلی به عرصه انتخابات، حداد عادل از وی دعوت کرده بود که به اتئلاف بپیوندد، ائتلافی که مصباح یزدی آن را از همان ابتدا محکوم به شکست خوانده بود.

در مناظرات انتخاباتی که برگزار شد اختلاف نظر میان اعضای ائتلاف به حدی بود که محسن رضایی به صراحت به آن اشاره کرد.

از سوی دیگر، مسعود میرکاظمی و بیژن نوباوه دو عضو جبهه پایداری در واکنش به خبر اجماع اصلاح طلبان، خواستار ائتلاف اصولگرایان و کناره گیری یکی از نامزدهای ریاست جمهوری به نفع جلیلی شدند.

بیژن نوباوه عضو جبهه پایداری نیز ادعا کرده است که زمینه هایی می بینیم که یکی از نامزدهای ریاست جمهوری قصد کناره گیری به نفع جلیلی را دارد.

عضو جبهه پایداری ادامه داد: رایزنی میان جبهه پایداری و هیچ یک از نامزدهای ریاست جمهوری برای کناره گیری به نفع جلیلی صورت نگرفته است اما به نظر می رسد بعضی کاندیداهای عاقل که رای خود را به صورت واقع بینانه عرضه می کنند و هدفشان نیز به نتیجه رسیدن گفتمان انقلاب است به نفع جلیلی کناره گیری می کنند.

سعید جلیلی کاندیدای جبهه پایداری است که مصباح یزدی نیز از او حمایت کرده است.

وی طی مناظره های اخیر با دادن اطلاعات غلط در مورد سیاست داخلی و مذاکرات هسته ای مورد انتقاد سایت های اصولگرا قرار گرفت.

iran#
iranscope#

بايگانی وبلاگ