یکشنبه، شهریور ۰۶، ۱۳۹۰

عدم ارائه درخواست مرخصی درمانی از سوی حشمت اله طبرزدی


عدم ارائه درخواست مرخصی درمانی از سوی حشمت اله طبرزدی
http://www.hambastegi-iran.org/spip.php?article1233

عدم ارائه درخواست مرخصی درمانی از سوی حشمت اله طبرزدی

دو شنبه 29 اوت 2011

حشمت اله طبرزدی در اعتراض به کارشکنی های صورت گرفته در روند درمان و اعلام پیش شرط جهت اعطای مرخصی درمانی از ارائه درخواست مرخصی درمانی خودداری کرد .

روابط عمومی جبهه دموکراتیک ایران - وضعیت جسمی حشمت اله طبرزدی، دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران و سخنگوی شورای همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران در شرایط مساعدی نیست .

خانواده دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران در آخرین ملاقات وضعیت جسمی ایشان را نا مساعد اعلام کرده و افزودند ایشان از فشار خون بالا، مشکل در بینایی و درد دندان رنج می برند .

همچنین خانواده ایشان افزودند : وی در پاسخ به درخواست خانواده و دوستان برای ارائه درخواست مرخصی درمانی ابراز داشته اند، در اعتراض به کارشکنی های صورت گرفته در روند درمان و اعلام پیش شرط جهت اعطای مرخصی درمانی از ارائه درخواست مرخصی درمانی خودداری خواهند کرد .

لازم به ذکر است حشمت اله طبرزدی، در حال سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان رجایی شهر کرج می باشند و عوارض نزدیک به دو سال حبس باعث بروز مشکلات جسمی در ایشان شده است .

پیش از این نیز جمعی از فعالان سیاسی و حقوق بشری در دادخواستی به دکتر احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد برای حقوق بشر در ایران، دکتر بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد، دکتر ناوی پیلای، کمیسرعالی حقوق بشر سازمان ملل متحد - کمیسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا، کمیسیون حقوق بشر اتحادیه اروپا، سازمان عفو بین الملل و سازمان دیده بان حقوق بشر نسبت به وضعیت جسمی این فعال سیاسی ابراز نگرانی کرده اند .

این مطلب از سوی روابط عمومی جبهه دموکراتیک ایران و از طریق نشریه پیام دانشجو به آدرس زیر منتشر گردیده است :

http://mohandestabarzadi4.blogfa.com
iran#

بايگانی وبلاگ