سه‌شنبه، تیر ۱۴، ۱۳۹۰

مهدی طائب: مشایی یک فراماسون خطرناک است که اخبار «غیبی» می‌گوید


مهدی طائب: مشایی یک فراماسون خطرناک است که اخبار «غیبی» می‌گوید
از: صادق رحيمی
منبع: خودنويس لينک منبع

«بنده مبداء اطلاعات آیت الله مصباح را نمی‌دانم اما هرچه بود این حرف را خدایی گفت که مشایی فراماسونر است و ماسون‌های بزرگ آدم های مرتاض اهل ریاضت هستند و قدرت‌های شخصی دارند. مشایی مرتاضی بسیار قوی است، ریاضت‌های شدیدی کشیده است که هیچ کس تاب و توان آن را ندارد، اخبار غیبی می‌گوید و تحقق هم پیدا می‌کند...»

مهدی طائب رئیس «قرارگاه عمار» (مرکز راهبردی و اتاق فکر فرهنگی/عقیدتی هواداران سید علی خامنه‌ای) در چهارمین روز از «دوره اموزشی-تربیتی والعصر» که توسط «دانشگاه امام صادق» و در محل «اردوگاه صاحب الزمان» برگزار شده است نکات جدیدتر، مهم‌تر، بهتر، قوی‌تر، و جالب‌تری در مورد حقایق قوم یهود، سرخپوستان امریکا، مشایی، و احمدی نژاد افشا کرد. بخش‌هایی از سخنان طائب در شماره امروز (سه شنبه ۱۴ تیر) روزنامه «روزگار» چاپ تهران منتشر گردیده، که گزیده هایی از آن در زیر نقل می‌شود.

طائب در سخنان خود ابتدا به قدرت بی‌پایان و نفوذ بی‌حد و حصر و اسرار آمیز قوم یهود در تمام جزئیات زندگی در چهارگوشه دنیا پرداخت، و از نتایج تحقیقات یک دانشمند فرانسوی گفت که «با ادله قابل قبول ثابت کرده است که سرخپوست‌های امریکایی مسلمان بوده‌اند و یهود برای سلطه بر قاره امریکا آنان را با زور مجبور به بت پرستی کرده است و بعد تمدن امریکایی را در آنجا به وجود آورده است.»

وی در همین رابطه همچنین تاکید کرد که، «بدون شک مستند "ظهور نزدیک است" کار یهود بود و توسط مشایی حمایت شد،» و سپس برای اینکه جای شکی در ذهن شنونده ها باقی نماند تصریح کرد، «مشایی نفوذی یهود است.»

طائب سپس جزئیات جدیدی در مورد میزان و دلایل خطرناک بودن مشایی را افشا کرد و گفت، «مشایی آدم امنیتی کاربلدی بود که از وزارت اطلاعات خارج شد و دیگر او را تحت نظر نگرفتند، و خطرناک‌ترین عنصر، عنصری اطلاعاتی است که اخراج شود ولی تحت نظر نباشد». طائب علاوه بر «کاربلد» بودن مشایی همچنین یک مرتاض بسیار بزرگ دانست و رابطه بین او و احمدی‌نژاد را طوری توصیف کرد که به تفسیر آگاهان تقریبا به رابطه پدر ژپتو و پینوکیو می‌ماند. وی گفت، «بنده مبداء اطلاعات آیت الله مصباح را نمی‌دانم اما هرچه بود این حرف را خدایی گفت که مشایی فراماسونر است و ماسون های بزرگ آدم های مرتاض اهل ریاضت هستند و قدرت های شخصی دارند، مثل فروغی که از بزرگ‌ترین ماسون‌های ایران است. مشایی مرتاضی بسیار قوی است، ریاضت‌های شدیدی کشیده است که هیچ کس تاب و توان آن را ندارد ... اخبار غیبی می‌گوید و تحقق هم پیدا می‌کند ... در این مدت زمانی که مشایی با احمدی‌نژاد بوده است القائات بسیار وحشتناکی به احمدی‌نژاد داشته است و اینکه احمدی‌نژاد چه کار بکند و چه کار نکند و احمدی‌نژاد هم تبعیت می‌کند چون فکر می‌کند که مشایی با امام زمان مرتبط است به جهت اینکه اخبار غیبی می‌گوید و محقق می‌شود.»

طائب سپس به شکل رابطه بین مشایی و نخست وزیر هند پرداخت و گفت، «یکی از معاون‌های مشایی که با ما نسبت داشت نقل می‌کرد که نخست وزیر هند به مشایی وقت داد تا مشایی با او ملاقات کند، در حالی که کمتر کسی می‌تواند با نخست وزیر هند ملاقات کند» و اضافه کرد، «هنگام ملاقات نخست وزیر هند در برابر مشایی مودب نشسته بود تا مشایی سخن بگوید، [اگرچه] نخست وزیر هند [خود] از ماسون های بزرگ منطقه است.»

وی نهایتا ریشه مسائل بین احمدی‌نژاد و مجلس و نیز برخی وزرای کابینه‌اش و نهایتا افتادن احمدی‌نژاد از چشم سید حسن نصرالله را هم تلاش احمدی‌نژاد برای تحقق هرچه سریع‌تر ظهور امام زمان دانست، و مسئله را به این شکل تبیین نمود که:‌ «در چهار سال دوم مشایی نزدیک احمدی‌نژاد پیدا شد و گفت تو دولت ظهوری و ظهور در زمان تو تحقق پیدا می‌کند و گفت مجلس ضد ظهور است و باید عوض شود، و هر وزیری که با مشایی زاویه پیدا می‌کرد سریع آنها را به جهت اینکه مانع ظهور بود برکنار می‌کرد، و احمدی‌نژاد هم تاوان همین کار را با تخریب آبروی متکی جلوی کفار داد. آن روزی که متکی برکنار شد احمدی‌نژاد در یک شب ماموریتش را از دست داد و هنگامی که سید حسن نصرالله متوجه خانه‌نشین شدن احمدی‌نژاد شد دستور داد تمام عکس‌های احمدی نژاد را جمع کردند و دیگر حزب الله اسمی از احمدی‌نژاد نیاورد.»


iran#

بايگانی وبلاگ