شنبه، بهمن ۰۳، ۱۳۹۴

پیور لایف: خامنه ای پیروزی پروژه اصلاح طلبی را اعلام کرد

پیور لایف:  خامنه ای پیروزی پروژه اصلاح طلبی را اعلام کرد
http://iranscope.blogspot.com/2016/01/blog-post_37.html

اصلاح طلبی چیست؟ خلافِ آنچه بسیاری از این واژه برداشت کرده‌اند اصلاح طلبی این نیست که حکومت اصلاح شده و مطابق میل مردم رفتار کند. اصلاح طلبی پروژه‌ای بوده با هدف اصلاحِ مردم به گونه‌ای که مطابق میل حکومت اسلامی رفتار کنند!

از این منظر، سخن خامنه‌ای که گفت مخالفان هم بیایند رای دهند ولی نمی‌توانند وارد مجلس شوند جز اعلام پیروزی پروژۀ اصلاح طلبی با صدای بلند نیست. آیا فکر می‌کنید خامنه جرات داشت چنین سخنی را که به نظر هر شنوندۀ عاقل و بی‌طرفی بی‌نهایت وقیحانه است به زبان آورد اگر مطمئن نبود که مردم را از صندوق‌های رای نخواهد راند. و آیا این پیروزیِ اصلاح طلبی نیست که مردم به گونه‌ای اصلاح شده‌اند که خود را فاقد حق و صرفا مسئول و موظف می‌دانند یعنی دقیقا همان رابطۀ عبودیتی که در یک نظام اسلامی، حاکمیت از آن خدا و جانشینش بر روی زمین و بندگی وظیفۀ ناس است.

اگر مردم اینگونه فکرشان اصلاح نشده بود و نسلِ جدیدشان اینگونه اصلاحِ ژنتیکی نشده بودند یک سید گدای بیسواد جرات زدن چنین تو دهنی محکمی به آنها داشت؟

ملت اصلاح شده و در هر صورت پای صندوق خواهد رفت و سواری خواهد داد و از آن لذت خواهد برد. خامنه‌ای این را می‌داند و سواری می‌گیرد و از آن لذت خواهد برد.

منبع:----------------------

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر

بايگانی وبلاگ